Domki na Mazurach

 

Polecamy Domki na MazurachSpotkanie TRAMP - wtorek 20.03.2018 w Pijana Czapla

Zapraszamy na Spotkanie turystów TRAMP we wtorek dnia 20 marca o godzinie 18:30.

 

Tematy:

1) "Pigułka z Irlandią" - prelegent Maciej Lubieniecki (AKT).

2) "Rodzinna wyprawa do Tanzanii, wejście na Kilimanjaro" - prelegent Jan Kardasiński.

Około godziny 21:00 - część nieoficjalna: rozmowy w kuluarach, dyskusje, integracja...

 

 

Miejsce spotkań - Pub Pijana Czapla ul. Górna 1 (na starówce obok mostu Jana). Można przyjść wcześniej (otwarte od godz.18:00). Wstęp wolny.

 

"Kilimanjaro, pfff, to większa Babia góra, pykniemy to raz dwa" - mówiłem przed wyprawą. Na miejscu okazało się jednak, że nie "raz dwa", a nawet nie trzy... Podczas wyprawy udało się nam jednak zdobyć Kilimanjaro, podjechać rowerem pod wodospad Materuni, przejechać dwudniowe safari, spędzić tydzień na Zanzibarze i tam zanurkować z delfinami. Z powodu organizowania tej wyprawy na własną rękę, spotkało nas wiele niespodziewanych przygód. Oprócz tego mięliśmy wiele dziwnych spotkań i ciekawych rozmów. Zapraszam na opowieści!" (Prelegent: Jan Kardasiński Młody góral z Kościeliska, absolwent Akademii Teatralnej w Krakowie).

 


Prosimy o przekazanie 1% podatku na TRAMP.

Na formularzu zeznania podatkowego PIT-37 w sekcji H należy wpisać numer KRS: 00000 94027 oraz wyliczoną kwotę 1% podatku. W dodatkowych informacjach (poz.128 formularza PIT-37) należy wpisać: "TRAMP". Cały 1% podatku zostanie przekazany na TRAMP poprzez Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie, który jest organizacją pożytku publicznego (OPP). Więcej informacji oraz fragment wypełnionego zeznania PIT-37: http://www.mazury.pttk.pl/1-procent-dla-pttk.html

 

 

Organizatorzy:

  • Klub Turystyki Górskiej GRAŃ przy PTTK - www.gran.olsztyn.pl
  • Pub Pijana Czapla - https://www.facebook.com/pijanaczapla/
 

Miejsce spotkań

 

Olsztyn, ul.Zamkowa 2

Organizatorzy

 

Wykonanie strony internetowej Webmaster Olsztyn