Domki na Mazurach

Polecamy Domki na Mazurach

Spotkanie Turystów TRAMP - wtorek 2019-01-15.

Zapraszamy na Spotkanie Turystów TRAMP we wtorek dnia 15 stycznia o godzinie 18:30.

Temat:

"Dziewczyna na celtyckich szlakach (opowieść o Kerry Way i Skye Trail)" - prelegent Magda Piotrowska (AKT).

Około godziny 20:30 - część nieoficjalna: rozmowy w kuluarach, dyskusje, integracja...

Miejsce spotkań - Pub Pijana Czapla ul. Górna 1 (na starówce obok mostu Jana). Można przyjść wcześniej (otwarte od godz.18:00). Wstęp wolny.

Magda Piotrowska: "W mojej prezentacji będę mówić o 2 szlakach, które przeszłam samotnie: Kerry Way w Irlandii (maj 2017) i The Skye Trail na wyspie Skye w Szkocji (maj 2018). Spałam głównie w namiocie, korzystałam też z couchsurfingu i prysznica napotkanych ludzi, na szlaki dojeżdżałam autostopem, gotowałam sobie na kuchence w namiocie, piłam wodę ze strumieni, a za towarzystwo miałam głównie owce i krowy, bo szlaki świeciły pustkami. Kusiłam irlandzkie duszki nocując w noc Beltaine w górach, a w Szkocji spotkałam przyjaciela ratującego łykiem whisky w najgorszą wichurę. Oba wyjazdy zakończone były w pubach przy muzyce na żywo, w czym również mogłam mieć swój udział."

Miejsce spotkań

Olsztyn, ul.Zamkowa 2