Domki na Mazurach

 

Polecamy Domki na MazurachSpotkanie TRAMP - 10.12.2019 w Pubie LAS

Zapraszamy na Spotkanie Turystów TRAMP we wtorek 10 grudnia o godz. 18:30 do Pubu LAS.

Tematy:

  • "Odkrywanie Asgardu - prelegent Krzysiek Cegiełka.
  • "50 lat wędrówek Klubu Turystyki Górskiej GRAŃ" - prelegent Kazimierz Kisielew.

Nowe miejsce spotkań - Pub LAS, ul. Prosta 38 (starówka). Pub LAS (były Pub Mech) znajduje się w podwórzu pomiędzy ulicami Prostą i Kołłątaja. Obok Izby Rzemiosła, na pierwszym piętrze, nad dyskoteką Impuls. Można przyjść wcześniej (otwarte od godz.18:00). Wstęp wolny. Około godziny 21:00 - część nieoficjalna: rozmowy w kuluarach, dyskusje, integracja...

 

Pub LAS (dawny Pub Mech) - https://www.facebook.com/LASwcentrummiasta/


 

 

 

Krzysiek Cegiełka - po trosze podróżnik, pisarz, fotograf, wieczny wędrowiec przez życie. Autor książek „Gienia, dziadek Eustachy i wiadro moroszki” (2015), „Nordkapp. Podróż której nie było” (2017), oraz najnowszej "Północ. Na przekór losowi" (2018) która ukaże się na rynku wydawniczym w I kwartale 2020 roku i o której powie kilka słów podczas spotkania. Autor portali www.wieczniwedrowcy.wordpress.com z opowiadaniami, wierszami i aforyzmami; "Najkrótszej Podróży" z fotorelacjami o odwiedzanych miejscach, oraz strony "Kolorowy Olsztyn" ze zdjęciami street art. z Olsztyna i świata. W roku 2019 miały miejsce 3 jego wystawy fotograficzne: „Moja najkrótsza podróż na Nordkapp” (Centrum Polsko – Francuskie), „Trzy perły w norweskiej koronie: Preikestolen – Kjerag – Trolltunga” (Galeria Sowa) oraz „Scandinavian Sliping and Liwing” (Biblioteka Planeta 11). Gość podróżniczych audycji radiowych i programów telewizyjnych.

 

 

W sobotę 23 listopada w Kamienicy Naujacka odbył się uroczysty Jubileusz 50-lecia Klubu Turystyki Górskiej „Grań”. Oprócz części oficjalnej, atrakcją wieczoru był koncert poezji śpiewanej i spotkanie z wybitnym polskim himalaistą Krzysztofem Wielickim.

Więcej na  http://www.gran.olsztyn.pl/rajdy/269-jubileusz-50-lat-ktg-gra.html

 


 

Klub Turystyki Górskiej GRAŃ z okazji Jubileuszu 50-lecia wydał piękny Album w twardej oprawie. Cena 50 zł. Zostało tylko 20 sztuk. Możliwość odbioru w Oddziale PTTK lub wysyłki. Informacje i zamówienia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  


 


 

Miejsce spotkań

 

Olsztyn, ul.Zamkowa 2

Organizatorzy

 

Wykonanie strony internetowej Webmaster Olsztyn