Domki na Mazurach

Polecamy Domki na Mazurach

IX Spotkanie TRAMP - 18.12.2012

Zapraszamy na Spotkanie turystów TRAMP we wtorek dnia 18 grudnia o godzinie 19:00, w Pubie Sowa (Olsztyn, ul.Zamkowa 2). Można przyjść wcześniej (otwarte od godz.18:00).

Wstęp wolny, zgłoszenia (nieobowiązkowe) na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (do 16.12.2012).

Tematy:

• Turystyka podwodna - Przemysław Matysiak, Klub Skorpena (ok. 30 min.)
  • Sprzęt na survival - Jakub Dorosz (ok. 20 min.)
  • Wyprawa w Dolomity - Adam Balcerzak, Klub Wysokogórski (ok. 30 min.)
  • Kalendarium imprez turystycznych (5 min)
  • Około godziny 20:30 - część nieoficjalna: rozmowy w kuluarach, dyskusje, śpiew, gitara.
    Uwaga. Razem z nami zagra i zaśpiewa Apolinary Polek
    (bard, poeta i kompozytor w jednej osobie).

Wyprawa w Dolomity (Klub Wysokogórski) - W sierpniu tego roku w zespole trzyosobowym (Adam Balcerzak, Krystian Kubisiak, Jarek Wysocki) spędziliśmy trzy tygodnie w „Mekce” wielowyciągowego wspinania letniego w Dolomitach. Odwiedziliśmy trzy najbardziej znane miejscówki: dolinę Val Gardena z grupą Selli, wspinaliśmy się w grupie Tofan oraz w grupie trzech Cim di Lavaredo wokół Cortiny d’Ampezzo. Be cienia przesady możemy stwierdzić, że Dolomity dały nam w 100% to czego oczekiwaliśmy, kilka z najwspanialszych letnich wspinaczek jakie robiliśmy. Jednak Dolomit gwarantują niesamowite przeżycia nie tylko wspinaczom, ale także dzięki wyjątkowym feratom mogą być bardzo ambitnym celem dla osób uprawiających turystykę górską. Zachęcamy więc wszystkich miłośników gór do ich odwiedzenia.

Wspierają nas:

• PTTK Mazury sp.zoo - www.mazurypttk.pl
  • Szkoła Nauki Jazdy "Ogryzek" - www.ogryzek.olsztyn.pl
  • Pizzeria GasstroSfera, Olsztyn, ul. Kościuszki 45 F - www.gasstrosfera.pl
  • Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania - www.owsiiz.edu.pl
  • Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna
  • Sklep HiMountain, CH Real, Al.Sikorskiego 2B
  • Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień

Rabaty dla uczestników spotkań (na okazanie znaczka):

• rabat 20% w sklepie turystycznym Olimp (ul. Stare Miasto 8, Olsztyn)
  • rabat 10% w sklepie turystycznym HiMountain (CH Real, Al.Sikorskiego 2B)
  • rabat 10% w Pizzerii Gasstro Sfera (Olsztyn, ul. Kościuszki 45 F)
  • rabat 5% w Szkole Nauki Jazdy "Ogryzek" (Marek Ogryzek) na kurs prawa jazdy
  • rabat 15% w Mazury PTTK Sp. z o.o. na wynajem kajaków w stanicy wodnej PTTK Sorkwity na szlaku Krutyni oraz na Łynie i jej dopływach w bazach Olsztyn i Lidzbark Warmiński

Przypominamy, że w trakcie spotkań TRAMP wszystkie napoje są tańsze -1 zł w Pubie SOWA (ul.Zamkowa 2, Olsztyn).

Apolinary Polek - bard, poeta i kompozytor

Miejsce spotkań