Domki na Mazurach

PolecamyDomki na Mazurach

IX Spotkanie TRAMP - 18.12.2012

Zapraszamy na Spotkanie turystw TRAMP we wtorek dnia 18 grudnia o godzinie 19:00, w Pubie Sowa (Olsztyn, ul.Zamkowa 2). Mo?na przyj?? wcze?niej (otwarte od godz.18:00).

Wst?p wolny, zg?oszenia (nieobowi?zkowe) na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (do 16.12.2012).

Tematy:

• Turystyka podwodna - Przemys?aw Matysiak, Klub Skorpena (ok. 30 min.)
  • Sprz?t na survival - Jakub Dorosz (ok. 20 min.)
  • Wyprawa w Dolomity - Adam Balcerzak, Klub Wysokogrski (ok. 30 min.)
  • Kalendarium imprez turystycznych (5 min)
  • Oko?o godziny 20:30 - cz??? nieoficjalna: rozmowy w kuluarach, dyskusje, ?piew, gitara.
    Uwaga. Razem z nami zagra i za?piewa Apolinary Polek
    (bard, poeta i kompozytor w jednej osobie).

Wyprawa w Dolomity (Klub Wysokogrski) - W sierpniu tego roku w zespole trzyosobowym (Adam Balcerzak, Krystian Kubisiak, Jarek Wysocki) sp?dzili?my trzy tygodnie w Mekce wielowyci?gowego wspinania letniego w Dolomitach. Odwiedzili?my trzy najbardziej znane miejscwki: dolin? Val Gardena z grup? Selli, wspinali?my si? w grupie Tofan oraz w grupie trzech Cim di Lavaredo wok? Cortiny dAmpezzo. Be cienia przesady mo?emy stwierdzi?, ?e Dolomity da?y nam w 100% to czego oczekiwali?my, kilka z najwspanialszych letnich wspinaczek jakie robili?my. Jednak Dolomit gwarantuj? niesamowite prze?ycia nie tylko wspinaczom, ale tak?e dzi?ki wyj?tkowym feratom mog? by? bardzo ambitnym celem dla osb uprawiaj?cych turystyk? grsk?. Zach?camy wi?c wszystkich mi?o?nikw gr do ich odwiedzenia.

Wspieraj? nas:

• PTTK Mazury sp.zoo - www.mazurypttk.pl
  • Szko?a Nauki Jazdy "Ogryzek" - www.ogryzek.olsztyn.pl
  • Pizzeria GasstroSfera, Olsztyn, ul. Ko?ciuszki 45 F - www.gasstrosfera.pl
  • Olszty?ska Wy?sza Szko?a Informatyki i Zarz?dzania - www.owsiiz.edu.pl
  • Warmi?sko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna
  • Sklep HiMountain, CH Real, Al.Sikorskiego 2B
  • Miejski Zesp? Profilaktyki i Terapii Uzale?nie?

Rabaty dla uczestnikw spotka? (na okazanie znaczka):

• rabat 20% w sklepie turystycznym Olimp (ul. Stare Miasto 8, Olsztyn)
  • rabat 10% w sklepie turystycznym HiMountain (CH Real, Al.Sikorskiego 2B)
  • rabat 10% w Pizzerii Gasstro Sfera (Olsztyn, ul. Ko?ciuszki 45 F)
  • rabat 5% w Szkole Nauki Jazdy "Ogryzek" (Marek Ogryzek) na kurs prawa jazdy
  • rabat 15% w Mazury PTTK Sp. z o.o. na wynajem kajakw w stanicy wodnej PTTK Sorkwity na szlaku Krutyni oraz na ?ynie i jej dop?ywach w bazach Olsztyn i Lidzbark Warmi?ski

Przypominamy, ?e w trakcie spotka? TRAMP wszystkie napoje s? ta?sze -1 z? w Pubie SOWA (ul.Zamkowa 2, Olsztyn).

Apolinary Polek - bard, poeta i kompozytor

Miejsce spotka?